Wat is Evalytics?

Evalytics is een online tool waarmee je cursus-, docent- en/of toetsevaluaties uitvoert. Evalytics maakt het voor studenten zo gemakkelijk en laagdrempelig mogelijk om cursusevaluaties in te vullen. Als docent heb je twee manieren om te evalueren: live in de klas, samen met je studenten, of via een uitnodiging waarmee studenten de evaluatie in hun eigen tijd kunnen maken. Als docent zie je alle resultaten overzichtelijk in je eigen online dashboard.

Hoe werkt Evalytics?

  1. Evalytics is gekoppeld aan OSIRIS, waardoor de evaluaties die zijn klaargezet voor jouw cursus automatisch verstuurd worden naar alle studenten die ingeschreven staan in jouw cursus. Deze evaluaties hoef je als docent niet elke keer opnieuw te maken. De onderwijsadministratie vult de cursusevaluaties met vragen/formulieren van voorgaande cursusevaluaties.
  2. Aan het eind van de cursus log jij met je Radboud-accountgegevens in bij Evalytics en kun je de resultaten bekijken. Je kunt de gemiddelde scores op elke vraag zien, of per vraag alle antwoorden los bekijken. Je kunt geen gegevens zien van andere docenten. De opleidingscoördinator kan dit wel.
  3. In Evalytics kun je ook je docentreflectie schrijven. Studenten krijgen hier direct een terugkoppeling van.

2 manieren van evalueren

Met Evalytics kun je op 2 manieren je evaluaties verspreiden:

  1. Elke student die in Osiris staat ingeschreven voor jouw cursus, krijgt automatisch na het laatste college digitaal (desgewenst per e-mail, sms, of in de app) een uitnodiging om de cursusevaluatie in te vullen. Dit doen ze in hun eigen tijd. Het systeem stuurt ook automatisch herinneringen.
  2. Je kunt in het laatste college live de evaluatie laten invullen. Hierbij gaan jouw studenten op hun computer of telefoon naar de website van Evalytics of naar de app en vullen de code van jouw evaluatie in. De resultaten kun je in overzichtelijke grafieken op het scherm in de zaal laten zien. Na het invullen kun je met je studenten de resultaten van de evaluatie nabespreken.

Wil je gebruik maken van Evalytics?

Neem dan contact op met de keyuser van jouw faculteit.

Faculteit
Keyusers
Grotius Academie
Ellen van Lent (e.vanlent@cpo.ru.nl)
CPO opleidingen
Renée Schepens-Rauwerda (r.schepens@cpo.ru.nl)
CPO stichtingen
Mirjam den Brok ( m.denbrok@cpo.ru.nl)
Centrum Sociale Wetenschappen opleiding AMID & RITHA
Daphne Cauter (daphne.vancauter@ru.nl)
Faculteit der Letteren
Carine Eskes (carine.eskes@let.ru.nl)
Faculteit der Medische Wetenschappen
Roos Lindeboom (Roos.Lindeboom@radboudumc.nl)
Faculteit der Sociale Wetenschappen
Helma van Tits (helma.vantits@ru.nl)
In’to Languages
Ellen Dijkstra (e.dijkstra@let.ru.nl), Rebecca Keshish Danialian (r.keshishdanialian@let.ru.nl), Simone Claessen (s.claessen@let.ru.nl)
Faculteit der Managementwetenschappen
Erna Veneman ( erna.veneman@ru.nl)
Radboud Docentenacademie

Lieke van der Zee (l.vanderzee@docentenacademie.ru.nl), 

Jaap Rohof (j.rohof@docentenacademie.ru.nl



Radboud Writing Lab
Nelleke Haverkate (n.haverkate@let.ru.nl)

Voor andere vragen kun je contact opnemen met evalytics@ru.nl.